• Chlor do Basenu NIEBIESKIE TABELTKI 20g Chlortix Multi Blue 1kg Gotix

Symbol: GOT CHTBLUE 1

Chlor do basenu w formie niebieskich tabletek. Zwalcza grzyby i bakterie, klaruje i koaguluje wodę.

60.52
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 9.99
Poczta Polska odbiór w punktcie 9.99
Poczta Polska Kurier 48 11
Paczkomat 24/7 12.9
Kurier DPD 14.99
Dostępność Duża dostępność
Waga 1 kg
Zostaw telefon

image

Chlor do basenu - multifunkcyjne niebieskie tabletki do basenów przydomowych. Wysoka skuteczność. Potwierdzone działanie bakteriobójcze. 

Zakres stosowania tabletek do basenu Multi Blue

Preparat bakteriobójczy, grzybobójczy - do dezynfekcji wody basenowej.

Działanie

Stwierdzono, iż preparat niszczy patogeny takie jak:

  •   Escherichia coli
  •   Pseudomonas aeruginosa
  •   Staphylococcus aureus
  •   Enterococcus hirae
  •   Legionella pneumophila
  •   Candida albicans
  •   Aspergillus niger

Sposób użycia tabletek do basenu Multi Blue

Przy napełnianiu basenu wodą o jakości wody przeznaczonej do spożycia należy doprowadzić pH do poziomu 6,9-7,2. Przy włączonej pompie cyrkulacyjnej zapewniającej stałe i równomiernie mieszanie wody - zastosować 65 g  preparatu ChlorTix Multi na 10 m3 wody (efekt bakteriobójczy uzyskujemy po okresie 24 h).

4 tabletki  o gramaturze 20 g.

Zaleca się powtórzenie czynności raz w tygodniu. Duża liczba osób korzystających z basenu oraz silne nasłonecznienie wpływają na szybsze zużycie chloru w wodzie basenowej. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji zaleca się po 3 dniach dodać 30 g preparatu ChlorTix Multi na 10 m3 wody.

Preparat ChlorTix Multi można dawkować bezpośrednio za pomocą skimera lub pływaka dozującego. Zaleca się również sposób dozowania za pomocą śluzy dozującej. Nigdy nie należy dozować preparatu bezpośrednio do basenu. Grozi to miejscowym odbarwieniem folii basenowej.

Po procesie dezynfekcji pozostałości wolnego chloru powinny być zgodne z wartościami określonymi w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 29 marca 2007 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz. U. z 2007 r., Nr 61, poz. 417 z późn. zm.).

Skład Multi Blue

1000 g produktu zawiera 970 g substancji czynnej - symklosen  CAS: 87-90-1, WE: 201-782-8 [zaw. aktywnego chloru min 800 g], siarczan miedzi, siarczan glin, kwas borowy

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie