• Draker RTU Komary i Kleszcze Gotowy do Użytku 400ml (R)

Symbol: AT DRRTU 400

DRAKER RTU to gotowy do użytku preparat do zwalczania owadów latających i biegających w postaci mikrokapsułkowanej emulsji do oprysku.

30.53
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 14
Paczkomaty InPost 14
Kurier 16
Dostępność Mało
Waga 0.4 kg
EAN 8021235970625
Zostaw telefon

Przeznaczenie produktu

Produkt zwalcza między innymi:

 • mrówki, chrząszcze, pchły, kleszcze, pluskwy, pająki, rybiki cukrowe, roztocza kurzu,
 • komary, muchy, osy, owady magazynowe w:

  * domach, magazynach, hotelach, szkołach, szpitalach i innych budynkach użyteczności publicznej

  * schroniskach dla zwierząt, posłaniach dla zwierząt

  * środkach transportu publicznego.

W produkcie Draker RTU część substancji aktywnych występuje w postaci wolnej i działa na owady natychmiastowo, natomiast część w postaci mikrokapsułkowanej, co zapewnia przedłużoną aktywność owadobójczą (przynajmniej przez 14 dni). Zamknięcie substancji aktywnej w mikrokapsułce chroni ją przed warunkami zewnętrznymi takimi jak światło, temperatura i wilgoć oraz pozwala na stopniowe uwalnianie do środowiska.

image

CHARAKTERYSTYCZNE CECHY PRODUKTU DRAKER RTU:

 • redukuje ilość zabiegów
 • nie podrażnia, nie powoduje korozji
 • nie posiada zapachu
 • łatwo rozpuszcza się w wodzie
 • nie uszkadza opryskiwaczy
 • mikrokapsułkowanie substancji czynnej zapewnia ochronę przed rozpadem oraz niweluje wpływ rodzaju powierzchni na skuteczność preparatu
 • działanie poprzez kontakt owada z substancją czynną lub poprzez jej spożycie

Sposób użycia

UWAGA! Przed użyciem delikatnie wstrząsnąć. Preparat nanosić na wszystkie powierzchnie, gdzie obserwowane są owady, w szczególności drogi przebiegu, miejsca spoczynku, lądowania owadów latających oraz wszelkie szczeliny i pęknięcia. Preparat można stosować na zewnątrz budynków tworząc barierę wokół budynku, wokół okien, na parapetach, gzymsach w miejscach składowania śmieci. Wewnątrz budynków, Draker RTU można aplikować przy listwach przypodłogowych, wokół pomieszczenia, w kątach, w zakamarkach. Produkt stosuje się również w kuchniach, szczególnie wokół pieców i lodówek, a także przy śmietnikach oraz w bagażnikach samochodowych.

Dawkowanie

Opakowanie 500 ml starcza na 10-30 m2 w zależności od porowatości podłoża.„Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie"

"W przypadku Produktów będących środkami ochrony roślin w rozumieniu ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz.U. 2013 poz. 455 ze zm.) oraz rozporządzenia nr 1107/2009 (Dz.U. 2011 nr 284 poz. 1673 ze zm.), złożyć Zamówienie oraz być stroną Umowy Sprzedaży mogą jedynie Klienci będący osobami fizycznymi posiadającymi pełną zdolność do czynności prawnych oraz posiadającymi kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz.U. 2013 poz. 455 ze zm.)."

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie