• Kategorie
  • Szukaj
  • Najlepsze niemieckie produkty spożywcze - dżemy, konfitury i powidła

W tej kategorii znajdziecie Państwo dżemy, konfitury oraz powidła znanych marek: Gina dżem ananasowy, imbirowy, malinowy, pigwowy, pomarańczowy, truskawkowy, wiśniowy, czarnej porzeczki, kiwi, Grandessa konfitura, Tamara owoce leśne, z rabarbarem, brzoskwinia i marakują

Konfitury i dżemy - czy nie wspaniale jest powrócić do smaków dzieciństwa? Samodzielne przygotowanie przetworów jest męczące i czasochłonne. Dzięki asortymentowi naszego sklepu możesz mieć zawsze swoje ulubione smaki. W naszym asortymencie mamy znane smaki jak truskawka, wiśnia, śliwka czy też czarna porzeczka oraz mniej znane jak imbir pomarańcza pigwa, kiwi i inne. Możesz dalej prowadzić intensywny tryb życia i nie poświęcać czasu na przygotowanie zapasów owocowych pyszności w słoikach.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz przetwory stworzone wyłącznie z najlepszych, wyselekcjonowanych owoców co gwarantuje bardzo dobrą jakość produktów. Mamy dla Ciebie nie tylko konfitury czy dżemy, ale również i powidła. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.