• Koncentrat do Zwalczania Korników 5ml Vigonez Vigonez

Symbol: VIG KK5

Vigonez Koncentrat do zwalczania szkodników drewna 5ml

21.53
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 9.99
Poczta Polska odbiór w punktcie 9.99
Poczta Polska Kurier 48 11
Paczkomat 24/7 12.9
Paczkomaty InPost 13.99
Kurier 14.95
Kurier DPD 14.99
Dostępność Mało
Waga 0.06 kg
EAN 5905784548241
Zostaw telefon

image

Vigonez Koncentrat do zwalczania korników 5 ml

Preparat przeznaczony jest do zwalczania korników. Bezwonna formuła koncentratu jest łagodna dla otoczenia. Preparat posiada szybki i długotrwały efekt rezydualny działający na owady oraz ich larwy. Bezbarwna formuła koncentratu nie plami i nie pozostawia widocznych osadów. Preparat jest bezpieczny po rozcieńczeniu — nie akumuluje się w organizmie oraz nie wpływa swym działaniem na ssaki i ptaki. Poprzez długotrwały efekt rezydualny koncentrat zabezpiecza wszelkie miejsca przeciw tworzeniu się pajęczyn. 

Zalety środka Vigonez na korniki

  • najnowsza i najbardziej skuteczna metoda walki z kornikami.
  • Bezwonna formuła koncentratu jest łagodna dla otoczenia.
  • Szybki i długotrwały efekt rezydualny działający na korniki oraz ich larwy.
  • Bezbarwna formuła koncentratu nie plami i nie pozostawia widocznych osadów.
  • Bezpieczny po rozcieńczeniu, nie akumuluje się w organizmie oraz nie wpływa swym działaniem na ssaki i ptaki.

Właściwości środka Vigonez na korniki

Koncentrat nie zawiera rozpuszczalników, dlatego może być używany w tzw. wrażliwych środowiskach. Koncentrat jest preparatem bezzapachowym i nie akumuluje się w organizmie. Koncentrat nie plami i nie brudzi, stabilnie utrzymując się na różnych powierzchniach (również porowatych). Środek odporny jest na wysokie temperatury i nie zanieczyszcza wód gruntowych oraz nie powoduje korozji części metalowych i uszkodzeń części gumowych.

Sposób użycia Vigonez na korniki

Środek należy rozcieńczyć z wodą w proporcjach 5 ml koncentratu na 1 litr wody. W przypadku dużej ilości owadów zwiększyć dawkę do 5 ml na 0,5 litra wody. Po przygotowaniu ww. preparatu może on być stosowany przy użyciu niskociśnieniowych opryskiwaczy ręcznych i plecakowych oraz wysokociśnieniowych urządzeń opryskujących. Po rozcieńczeniu koncentratu z wodą należy dokonać oprysku maksymalnie do 48 godzin. Po tym czasie preparat będzie tracił swoje właściwości. Koncentrat rozwija się po kilku godzinach i utrzymuje się przez kilka tygodni (3-4).

Środek może być stosowany w  pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, szkołach, szpitalach, pomieszczeniach gospodarczych oraz na zewnątrz budynków i na działkach. Preparat można stosować bezpośrednio na drzewa i krzewy, lecz zalecane jest stosowanie preparatu we wczesnych godzinach porannych.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie