• Maść Ogrodnicza P-AA do Szczepienia 60g Sumin

Symbol: SU MA60

Jest to środek w formie wysoko lepnej emulsji żywicznej przeznaczony do smarowania ran drzew i krzewów, powstałych podczas szczepienia lub jako urazy mechaniczne.Środek nie jest toksyczny dla pszczół, dla organizmów wodnych bardzo toksyczny.

24.46
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 9.99
Poczta Polska odbiór w punktcie 9.99
Poczta Polska Kurier 48 11
Paczkomat 24/7 12.9
Kurier DPD 14.99
Dostępność Mało
Waga 0.11 kg
EAN 5907102008956
Zostaw telefon

image
Jest to środek w formie wysoko lepnej emulsji żywicznej przeznaczony do smarowania ran drzew i krzewów, powstałych podczas szczepienia lub jako urazy mechaniczne. Środek nie jest toksyczny dla pszczół, dla organizmów wodnych bardzo toksyczny.

Zastosowanie
Rośliny sadownicze, ozdobne.
Należy dokładnie pokryć roślinę preparatem. Środek można stosować niezależnie od pory roku i fazy wzrostu bezpośrednio po cięciu lub powstaniu rany. Przeznaczony do jednokrotnego stosowania. Ran nie należy pokrywać nieosłoniętymi rękoma. Najlepiej preparat nakładać pędzlem

Substancja czynna
karbendazym 0,3%
Opakowania: 60g, 250g, 400g.

UWAGI
Zabrania się stosowania środka w strefie bezpośredniej ochrony ujęć wody oraz na terenie uzdrowisk, otulin parków narodowych i rezerwatów. Nie zanieczyszczać wód środkiem ochrony roślin lub jego opakowaniem. Środek przeznaczony do sprzedaży amatorskiej.

Zgodnie z podstawą prawna: art. 25 ust. 3 pkt. 5 Ustawy o środkach ochrony roślin z 8 marca 2013 roku (Dz. U. z 2013, poz. 455),informujemy że nabycie środków ochrony roślin możliwe jest  tylko przez: -  przez osoby pełnoletnie oraz-  posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie