• Kategorie
  • Szukaj
  • Profesjonalne mopy i ścierki z importu polecane przez klientów

Czym ścierać kurze? Jakich ścierek i gąbek używać by sprzątanie nie było karą lecz przyjemnością bez zbędnego wysiłku.Postaramy się odpowiedzieć w kilku zdaniach na te zadane pytania.

Ścierki do sprzątania - przegląd najpopularniejszych propozycji.

Ścierki do sprzątania lateksowe  Jest to tkanina, którą wykonuje się z fabrycznie impregnowanej mikrofibry , nazywanej również sztuczną irchą. Najważniejsze zalety ścierek do sprzątania z lateksu to wytrzymałość na rozrywanie i długowieczność. Ponadto cechują się wysoką odpornością na działanie środków czyszczących (również profesjonalnych), niezwykłą chłonnością i wydajnością.Zastosowanie lateksowych ścierek do sprzątania jest bardzo uniwersalne -  zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego, przez firmy sprzątające. Są one przeznaczone do różnego rodzaju powierzchni, również nierównych, chropowatych i z mocnymi zabrudzeniami. Ścierki do sprzątania lateksowe najczęściej są wykorzystywane do czyszczenia szklanych powierzchni. Dlaczego? Bo nie pozostawiają na nich smug. 

Ścierki do sprzątania z mikrofibry - mikrofibra jest mieszanką, składającą się z włókien poliestrowych i nylonowych. Zastosowane proporcje oraz gęstość splotu jest różna - w przypadku ścierek do sprzątania z mikrofibry to kombinacja bardzo cienkich mikrowłókien o wyjątkowo wysokiej chłonności. Trwałość produktów z mikrofibry - ścierek i mopów - jest szacowana nawet na 500 prań. Ścierki z mikrofibry skutecznie pochłaniają wilgoć i zanieczyszczenia, dlatego mają bardzo szerokie zastosowanie: w kuchni, łazience, do wycierania kurzu, polerowania i czyszczenia szkła oraz luster. W ofercie naszego sklepu znajdują się ścierki do sprzątania z mikrofazy, a mikrofaza to po prostu inna nazwa dla mikrofibry.