• Motyka półokrągła IDEAL PRO Cellfast Cellfast

Symbol: CELL 40-234

Motyka półokrągłą IDEAL Cellfast.

79.16
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki Brak
Dostępność Mało
Waga 1 kg
EAN 5907512609941
Zostaw telefon

image

Motyka półokrągłą IDEAL Cellfast

  • idealna do kopania, pielenia i spulchniania gleby
  • hartowana, wytrzymała głowica ze stali
  • aluminiowy, lekki, trzonek prosty o wysokiej wytrzymałości
  • otwór do zawieszania ułatwia przechowywanie
  • długość 1300 mm, waga 0,6 kg

image

Marka: Cellfast
Kod produktu: 40-234
Materiał:
Aluminium, stal borowa
Długość:
1300 mm 
Waga:
0,6 kg

image

image

image

Grupa Cellfast

Grupa Cellfast jest czołowym polskim producentem węży ogrodniczychnarzędzi, akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i podsufitek w tej części Europy, opartym w 100% na polskim kapitale. Jest zdecydowanym liderem na rynku krajowym i liczącym się eksporterem do wielu krajów Europy i Świata.

Przez lata Grupa zainwestowała znaczne środki w nowoczesny park maszynowy, nowe technologie, a przede wszystkim w kapitał ludzki. Przeprowadzone działania dają nam dzisiaj poczucie bezpieczeństwa i pozwalają z powodzeniem funkcjonować na rynku krajowym i zagranicznym, oferując produkty najwyższej jakości, zachowując przy tym konkurencyjne ceny.

image

Grupa Cellfast dysponuje powierzchnią produkcyjną przekraczającą 70 000 m², na którą składają się na cztery zakłady produkcyjne, ulokowane w Stalowej Woli i Krośnie. Obecnie w skład Grupy wchodzą także podmioty dystrybucyjne w Rosji i na Ukrainie.

image

Grupa Cellfast to wysoko wyspecjalizowana kadra, której głównym celem jest praca nad innowacyjnymi i nowoczesnymi rozwiązaniami wykorzystywanymi w procesie produkcji i zarządzania. Dzięki powyższym działaniom i wdrożonym procesom możemy zagwarantować naszym odbiorcom najwyższą jakość produktów, potwierdzoną certyfikatami.

image