• Mrówkotox Preparat na Mrówki 100g - Arox (R) AROX

Symbol: AGRECOL-M100

AROX Mrówkotox - mikrogranulat do zwalczania mrówk.

13.64
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 9.99
Poczta Polska odbiór w punktcie 9.99
Poczta Polska Kurier 48 11
Paczkomat 24/7 12.9
Kurier DPD 14.99
Dostępność Mało
Waga 0.11 kg
EAN 5902341009160
Zostaw telefon

image

Mrówkotox preparat na mrówki 100 g

Preparat owadobójczy w postaci mikro granulatu do zwalczania mrówek faraona oraz wszelkich innych gatunków mrówek w domach, pomieszczeniach gospodarczych, garażach, na tarasach, chodnikach i ścieżkach przebiegu owadów. Mrówki chętnie pobierają preparat i transportują go do gniazda, powodując likwidację królowej i innych osobników.

Mrówkotox preparat na mrówki - produkt do zwalczania mrówek w postaci bezzapachowego mikro granulatu. Wykazuje szeroki zakres stosowania: rozsypywanie, opryskiwanie

i polewania. Efekt bójczy osiągany jest po 10 min od zastosowania produktu i utrzymuje się do 90 dni po aplikacji. Do stosowania na powierzchni: betonu, ceramiki, gruntu i drewna. Produkt do powszechnego stosowania.

image

Sposób stosowania środka na mrówki Mrówkotox

Stosować w miejscach przebywania i na ścieżkach przemieszczania się mrówek, w szczelinach i szparach posadzki, w pobliżu gniazda. Produkt może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, pod warunkiem że nie będzie usuwany (np. przez deszcz) z miejsca jego zastosowania.

  • Rozsypywanie: posypać cienką warstwę preparatu w ilości 20 g/m2. W razie potrzeby ponawiać zabieg co 2-3 tygodnie. Dokonywać zabiegów wokół miejsc podlegających ochronie. W celu podtrzymania działania owadobójczego nie należy czyścić powierzchni, na których zastosowano produkt.
  • Opryskiwanie: Wymieszać produkt w opryskiwaczu w proporcji 100 g mikro granulatu / 1 l wody.
  • Dawkowanie: 1 litr roztworu / 5 m2 powierzchni.

Polewanie: tylko do stosowania na zewnątrz budynków. Wymieszać produkt z wodą w konewce w proporcji 20 g / 1 l wody. Dawkowanie: 1 l roztworu na 1 m2 powierzchni, aby przerwać działanie biobójcze, należy wyczyścić powierzchnie detergentem. Przed rozpoczęciem zabiegu należy usunąć wszystkie niezabezpieczone szczelnym opakowaniem artykuły spożywcze i pasze, a także zwierzęta hodowlane i domowe oraz zabawki, nieopakowane naczynia i inne przedmioty użytkowe. Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Nie dopuszczać do rozprzestrzeniania się w środowisku i przedostania się do kanalizacji i cieków wodnych.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie