• Nawóz Granulowany do Tui i Cyprysów 5kg Agrecol Agrecol

Symbol: AGRECOL TC 5

Nawóz do Tui oraz Cyprysów i innych roślin iglastych

70.38
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 5.99
Poczta Polska odbiór w punktcie 5.99
Paczkomat 24/7 9.99
Kurier DPD 14.99
Dostępność Średnia dostępność
Waga 5 kg
EAN 5902341002970
Zostaw telefon

image

Nawóz Agrecol granu. do tui i cyprysów 5kg

 • do nawożenia tui i cyprysów oraz innych roślin iglastych
 • zapewnia intensywne wybarwienie łusek żywotników i cyprysików 
 • wzmacnia kondycje krzewów
 • uzupełnia niedobory składników pokarmowych
 • odżywia tuje i inne rośliny iglaste 
 • gwarantuje soczystą zieleń, 
 • zapewnia szybki wzrost
 • zwiększa odporność na brązowienie 

Wysokiej jakości granulowany nawóz do tui, cyprysów i cyprysików oraz innych roślin iglastych. Składniki w nim zawarte są bardzo dobrze pobierane i przyswajane przez roślinę. Zawartość azotu, potasu, fosforu pokrywa zapotrzebowanie rośliny na składniki pokarmowe. Skład nawozu jest odpowiednio dobrany do potrzeb roślin. Zapewnia prawidłowy wzrost i kondycję roślin oraz odpowiednią zdrowotność. Dodatkowo nawóz gwarantuje  intensywne wybarwianie igieł, łusek i pędów, dbając o atrakcyjny wygląd drzew- krzewów. Specyfika i forma nawozu sprawiają, że jest on wygodny w stosowaniu, a przede wszystkim wydajny i skuteczny

Sposób stosowania

Stosować od marca do sierpnia, co 60dni. Od września należy zastosować nawóz jesienny. 

 • rośliny uprawiane w pojemnikach - zastosuj 40 g nawozu na każde 20 litrów objętości donicy
 • rośliny uprawiane w gruncie - zastosuj 40-60 g nawozu na każdy 1 metr wysokości/szerokości rośliny
 • żywopłoty - zastosuj 60-80 g nawozu na każdy 1 m2 żywopłotu
 • w trakcie sadzenia - zastosuj 40 g nawozu na 20 litrów podłoża

Rozsyp nawóz równomiernie wokół rośliny i w miarę możliwości wymieszaj z wierzchnią warstwą gleby. Po zastosowaniu nawozu, roślinę obficie podlej wodą.

Jedna garść to około 30 - 40 g nawozu

Skład:

 • azot (N) - 14%
 • fosfor (P2O5) - 14%
 • potas (K2O) - 20%
Marka: Agrecol
Forma: Granulat
Przeznaczenie: Nawóz do tui i cyprysów
Opakowanie: 5 kg

image

 

Agrecol Sp z o.o.  to polska firma rodzinna i jest największym producentem specjalistycznych nawozów ogrodniczych i preparatów do pielęgnacji roślin, oraz dostawcą środków ochrony ochrony roślin dla klientów hobbystycznych. W roku 2018 firma Agrecol obchodziła 30-lecie działalności.  Wieloletnie doświadczenie sprawia, że firma oferuje najwyższej jakości produkty i wciąż poszerza asortyment, dopasowując go do współczesnych potrzeb konsumentów jednocześnie utrzymując pozycje lidera w branży. Obecnie, we wciąż poszerzanej ofercie, firma posiada ponad 1000 pozycji asortymentowych. 

Dbałość o środowisko naturalne zostało potwierdzone uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu zarządzania środowiskiem ISO 14001. Produkcją oraz prawidłowym funkcjonowaniem systemu zarządzania jakością ISO 9001 kieruje wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza. Projektowaniem opakowań wszystkich produktów, a także tworzeniem materiałów reklamowych zajmuje wrocławski oddział firmy - Agrecol Studio. Wieloletnia współpraca z klientami zaowocowała dużym doświadczeniem i bardzo dobrą znajomość rynku ogrodniczego, dzięki czemu dział handlowy udziela realnego wsparcia przy budowaniu relacji z klientem indywidualnym i biznesowym 

image

Asortyment Agrecol 

image

Wśród asortymentu Agrecol znajdzie się grupa płynnych nawozów organiczno-mineralnych, wyprodukowanych na bazie ekstraktów wermikompostów, wytwarzanych przez dżdżownice kalifornijskie. Seria składa się z szerokiego asortymentu produktów, przeznaczonych dla różnych grup roślin. Substancje organiczne naturalnego pochodzenia charakteryzują się bardzo zmiennym składem makro- i mikroskładników pokarmowych. W celu ich zbilansowania i dopasowania do potrzeb poszczególnych grup roślin, nawozy zostały wzbogacone o najwyższej jakości składniki mineralne. 

Nawozy zawierają:

 • część organiczną: to naturalna aktywna próchnica, wspierająca życie biologiczne gleby
 • część mineralną: to składniki odżywcze w formie łatwo i szybko przyswajalnej przez rośliny 

Dodatkowo w 2006roku wprowadzaona została innowacyjna seria nawozów Mineral Żel o przedłużonym uwalnianiu składników odżywczych, które w pełni zaspokajają potrzeby pokarmowe roślin. Szeroka gama nawozów została przygotowana dla wielu gatunków, uprawianych w domach, na balkonach, tarasach, a także w ogrodach.

Głównymi zaletami tych nawozów jest:

 • żelowa formuła która gwarantuje przedłużone uwalnianie się składników pokarmowych
 • precezyjne i wygodne odmierzanie dawki nawozu dzięki przeźroczystej trójpoziomowej nakrętce
 • nawozy te bardzo dobrze rozpuszczają się w wodzie 
 • wysoka koncentracja związków mineralnych w postaci żelu gwarantuje maksymalną wydajność: z 1 l nawozu można uzyskać 300l gotowego roztworu do podlewania 

Seria nawozów krystalicznych

Seria nawozów krystalicznych o szybkim, interwencyjnym działaniu, do rozpuszczania w wodzie. Te specjalistyczne nawozy zawierają komplet makro- i mikroelementów, dostępnych w łatwo przyswajalnej przez rośliny formie.

Nawozy granulowane

Nawozy w formie granulowanej, do stosowania posypowego. Wśród nich znajdują się nawozy odpowiadające specyficznym potrzebom roślin ozdobnych i uprawnych oraz nawozy rozwiązujące problemy w ich uprawie. Grupa ta zawiera

produkty o szerokim zastosowaniu w ogrodach przydomowych i działkowych, do stosowania przez cały sezon ogrodniczy (od wiosny do jesieni).

Środki ochrony roślin

Rok 2005 to początek produkcji oraz konfekcjonowania środków ochrony roślin. Wprowadzenie na rynek środków grzybobójczych, owadobójczych oraz chwastobójczych.

Wprowadzenie na rynek marki AROX

Arox to bogata oferta repelentów i środków biobójczych.

Wprowadzenie na rynek marki AGRA

Marka AGRA powstała z myślą o pasjonatach ogrodnictwa, którzy całe dnie spędzają na pielęgnacji swoich roślin oraz z myślą o tych, którzy oczekując zdrowego wyglądu roślin cenią wygodę i czas.

Seria odżywek AGRECOL STRONG

Innowacyjna formuła odżywek w łatwych w użyciu aplikatorach.

Seria nawozów w kapsułkach

Odmierzone dawki, wysoka wydajność i łatwe stosowanie.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie