• Nawóz do Krzewów Róż na Róże 1kg Florovit Florovit

Symbol: INC FR1K

Florovit do róż jest to nawóz o wysokiej zawartości składników mineralnych w formach dostosowanych do wymagań róż. Stosowanie Florovitu sprzyja intensywnemu wzrostowi krzewów, pobudza wybijanie pędów bocznych, zapewnia intensywne wybarwienie liści i kwiatów.

Rodzaj nawozu
Granulowany
30.70
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 9.99
Poczta Polska odbiór w punktcie 9.99
Poczta Polska Kurier 48 11
Paczkomat 24/7 12.9
Kurier DPD 14.99
Dostępność Duża dostępność
Waga 1.02 kg
EAN 5900498010411
Zostaw telefon

image
Charakterystyka

Florovit do róż jest to nawóz o wysokiej zawartości  składników mineralnych w formach dostosowanych do wymagań róż. Stosowanie Florovitu sprzyja intensywnemu wzrostowi krzewów, pobudza wybijanie pędów bocznych, zapewnia intensywne wybarwienie liści i kwiatów.


Zakres stosowania

  • gwarantuje prawidłowy wzrost i obfite kwitnienie,- zapewnia intensywne wybarwienie liści i kwiatów,
  • zwiększa odporność na choroby i wymarzanie,
  • zastosowanie do róż, krzewów kwitnących, bylin oraz roślin wieloletnich, rośliny rabatowe uprawione w gruncie.


Dawkowanie i sposób nawożenia

Róże: stosować od wiosny do połowy sierpnia w odstępach 3-4 tygodniowych w dawkach wg tabeli. W miarę możliwości nawóz należy zmieszać z wierzchnią warstwą gleby - tak, aby nie uszkodzić korzeni.- regularne podlewanie zwiększa efektywność nawożenia. Kilogramowe opakowanie Florovitu jest przewidziane średnio na 36 róż.

Nawóz doskonale nadaje się do zasilania innych roślin kwiatowych: dalii, peonii, mieczyków, ostróżek, lilii, tulipanów, narcyzów, aksamitek, szałwi itp.

Stosowanie nawozu zapewnia prawidłowy wzrost roślin oraz ich obfite kwitnienie.
 inne rośliny kwitnące: jeśli rośliny te są uprawiane pojedynczo, to wokół  korony, gdy rusza wegetacja, rozsiewa się jednorazowo 10-20 g nawozu. - jeśli są w uprawie zwartej, to w przeliczeniu na 1m2 powierzchni rozsiewa się jednorazowo 25-50 g nawozu. W miarę możliwości nawóz należy zmieszać z glebą i obficie podlać rośliny. Jedna łyżka stołowa zawiera średnio 15 g nawozu.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie