• Kategorie
  • Szukaj
  • Odplamiacze i wybielacze do tkanin z importu

W tej kategorii znajdziecie Państwo odplamiacze i wybielacze: chusteczki wybielające, mydło odplamiające, do koloru, do czarnego, wyłapujące kolor, Heitmann, Dr Beckmann, Vanish, Dan Klorix, G&G, Le Chat, Sil

Plama na nowym lub ulubionym ubraniu to chyba najgorsze co może się zdarzyć. Na szczęście w naszej ofercie są dostępne odplamiacze z poszczególnym przeznaczeniem. Szybko działające preparaty już po pierwszym praniu pokażą na co je stać. Dobry odplamiacz to taki po który będziemy sięgać bez obaw, że nie da ona żadnego rezultatu i efektu. Możesz zapomnieć już o domowych sposobach odplamiania. Również w naszej ofercie znajdziesz wybielacze dzięki którym możesz wybielić białe rzeczy np. firanki lub białe koszule męża.  Ubrania które poszarzały i straciły swoją oryginalną biel z wybielaczem, który dodamy do prania odzyskają swój świetlany blask. Dzięki odplamiaczom i wybielaczom wyczyścisz nawet najgorsze zaschnięte plamy. Doczyścisz pościel, firanki lub obrusy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko odplamiacze i wybielacze, ale także inne środki do prania np. proszki, kapsułki, żele, płyny do płukania.