• Kategorie
  • Szukaj
  • Najlepsze niemieckie produkty spożywcze - orzechy i bakalie

W tej kategorii znajdziecie Państwo orzechy i bakalie znanych marek: Big Ben orzechy w czekoladzie, migdały, migdały w czekoladzie, orzechy laskowe, orzechy włoskie, płatki migdałowe, rodzynki.

Bakalie i orzechy – smaczne oraz pożywne przekąski

Suszone owoce (banany, morele, śliwki, rodzynki, figi itd.) są naturalnie słodkie i dlatego z powodzeniem mogą zastąpić słodycze. Z kolei chrupiące orzechy (laskowe, włoskie, z nerkowca, macadame) czy migdały to świetna alternatywa dla tradycyjnych chipsów. Bakalie dostępne w naszym sklepie  są nie tylko smaczne, lecz także bardzo pożywne, dlatego ważne jest uwzględnienie ich w swojej codziennej diecie.

Wprowadzenie bakalii do jadłospisu nie tylko go urozmaici, ale przede wszystkim pociągnie za sobą wiele cennych dla zdrowia skutków. Zawarte w nich witaminy oraz mikroelementy oddziałują pozytywnie m.in. na serce, koncentrację, pamięć, regulują procesy trawienne, pomagają zgubić zbędne kilogramy.

Zarówno orzechy nerkowca, laskowe, włoskie, migdały, suszone owoce, jak i inne bakalie to propozycja nie tylko dla wegetarian, cukrzyków czy sportowców. Można je wpleść do codziennego menu w każdym przypadku i znaleźć swoje ulubione smaki.