• Kategorie
  • Szukaj
  • Importowane pasty do zębów polecanych przez dentystów i klientów

 W tej kategorii znajdziecie Państwo pasty do zębów znanych marek: Ajona, Aquafresh, Blend a med, Blend a dent, Colgate, Corega, Denivit, Dentagard, Dentodent, Elmex, Eucryl, Eurodont, Listerine, OralB, Sence Fresh, Signal, Theramed    

Podstawowym produktem w dzisiejszych czasach do higieny jamy ustnejpasty do zębów. Chcąc zachować zdrowy, piękne zęby, musimy zadbać właściwe utrzymanie ich czystości. Wstając rano do pracy lub szkoły przeprowadzamy pierwsze szczotkowanie. Wieczorem po całym intensywnym dniu szczotkujemy zęby przed pójściem do snu. Dzięki takiemu myciu zminimalizujemy ryzyko  chorób dziąseł oraz próchnicy.

Jaka pasta będzie najlepsza?

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo szeroką ofertę past do zębów. W dzisiejszych czasach oferta past do zębów jest bardzo mocno rozbudowana pod kątem zastosowania. Nawet jedna marka posiada kilka lub kilkanaście wariantów danej pasty. Dobranie odpowiedniej pasty do zębów to już bardziej sprawa indywidualna lub przy poważniejszych schorzeniach warto umówić się na wizytę i konsultację z lekarzem stomatologiem.

Dzięki częstym szczotkowaniom z odpowiednio dobraną pastą do zębów, pozbędziemy się wszelkich zanieczyszczeń z powierzchni szkliwa. Dodatkowo gdy pasta, którą wybierzesz będzie wzbogacona o inne składniki, umożliwi to wspieranie o dodatkowe działania, a także innym problemom jakie powstają w jamie ustnej.  W naszej ofercie znajdziesz pasty do zębów o szerokim zastosowaniu. Znajdziesz tu pasty przeciwpróchnicze, wybielające, antybakteryjne, remineralizujące szkliwo zębów. Duża ilość dostępnych na rynku past łączy w sobie te działania dlatego nie musisz kupować kilka osobnych past, a wystarczy do tego tylko jedna. Dzięki pastom do zębom możesz uniknąć innych problemów nie tylko związanych z zębami, ale także z problemem nieświeżego oddechu - halitoza, który wywołany jest przez bakterie beztlenowe. Stosowanie pasty do zębów zapobiegnie też problemowi osób z krwawiącymi dziąsłami.

W ofercie naszego sklepu dostępne są także pasty wybielające na bazie węgla aktywnego. dzięki czemu niweluje w znacznym stopniu przebarwienia powstałe w wyniku picia kawy, herbaty czy palenia papierosów.

W ofercie znajdą się także pasty do zębów dla dzieci z ich ulubionymi postaciami z bajek.

Zachęcamy do zapoznania się z innym produktami związanymi z higieną jamy ustnej.