• Roundup Hobby AL Gotowy do Użytku na Chwasty 1L Substral (R) Substral

Symbol: SUB RUA1

Najnowsza formulacja. Pierwsze efekty widoczne już w ciągu 6 godzin. Już nie trzeba czekać kilka dni na pierwsze efekty. Do punktowego zwalczania chwastów.

52.88
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 9.99
Poczta Polska odbiór w punktcie 9.99
Poczta Polska Kurier 48 11
Paczkomat 24/7 12.9
Paczkomaty InPost 13.99
Kurier 14.95
Kurier DPD 14.99
Dostępność Średnia dostępność
Waga 1.12 kg
EAN 5411773159010
Zostaw telefon

image

  • Najnowsza formulacja. Pierwsze efekty widoczne już w ciągu 6 godzin. Już nie trzeba czekać kilka dni na pierwsze efekty. Do punktowego zwalczania chwastów.
  • Przeznaczony do zwalczania perzu właściwego i innych uciążliwych chwastów na terenach ogrodów działkowych i ogródków przydomowych.
  • Pierwsze objawy działania już po 6 godzinach. Zamieranie chwastów - po około 3 tygodniach.
  • Słabo pobierany przez korzenie roślin, w związku z tym nie występuje żadne niebezpieczeństwo dla roślin następczych.

Skład

glifosat - 7,2 g/l (0,71%), kwas pelargonowy - 20,4 g/l (2,0%)

image

Roundup to preparat do skutecznego i trwałego zwalczania chwastów, stosowane nie tylko w przydomowych i działkowych ogrodach, ale także w zabiegach profesjonalnych od 1974r.

Nasi eksperci stale rozwijają gamę produktów Roundup, aby oferować każdemu ogrodnikowi rozwiązanie problemu chwastów za pomocą różnych receptur i form aplikacji, takich jak koncentraty, gotowe receptury i alternatywne składniki aktywne.

Od ponad 45 lat Roundup pomaga konsumentom w usuwaniu chwastów z ich ogrodów. Pojawiał się w licznych kampaniach telewizyjnych od początku lat 90 XX wieku, pomagając w zwiększaniu świadomości marki i zdobyciu pozycji lidera.

Roundup może zrobić więcej niż całkowite zwalczanie chwastów z glifosatem i bez niego!

Jednak nasze preparaty chwastobójcze są przeznaczone również dla użytkowników nieprofesjonalnych do stosowania w ogrodach przydomowych i działkowych

Nowoczesna formulacja Roundup została specjalnie przystosowana do skutecznego i trwałego zwalczania chwastów, razem z korzeniami. W niezawodny i bezpieczny sposób zwalcza chwasty jednoliścienne i dwuliścienne, zapewniając piękny ogród wolny od irytujących chwastów. 

Roundup to także gama w 100% naturalnych produktów chwastobójczych, które oparte są na naturalnej substancji aktywnej ulegającej biodegradacji w glebie. Nasze dogłębne badania i rozwój doprowadziły do powstania tego wysoce wydajnego rozwiązania, które nie tylko zapewnia widoczne więdniecie chwastów w ciągu 2 godzin, ale także całkowicie zwalcza chwasty już po 24h od oprysku. Mogą być stosowane do zwalczania szerokiej gamy jednorocznych chwastów szerokolistnych w rabatach kwiatowych, grządkach warzywnych oraz ścieżkach i tarasach.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie