• SAPROL Grzybobójczy Dom Ogród Balkon 750ml Substral (R) Substral

Symbol: SUB SARH750

Substral Saprol - Gotowy do użycia długo działajacy środek grzybobojczy przezanczony do roślin ozdobnych: krzewów, róż, roślin zilonych, kwitnacych i iglastych. Zwalcza plamistość liści, rdze i mączniaka prawidziwego. Jest odpornny na deszcz i zwalcza choroby i chroni od wewnątrz do 3 tygodni. Działa natychmiast po zastosowaniu, do stosowaniu w domu i ogrodzie.

35.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 9.99
Poczta Polska odbiór w punktcie 9.99
Poczta Polska Kurier 48 11
Paczkomat 24/7 12.9
Kurier DPD 14.99
Dostępność Mało
Waga 0.8 kg
EAN 5907487102157
Zostaw telefon

image

Substral Saprol Rośliny Ozdobne 750ml  jest gotowym do użycia  środkiem długo działającym grzybobójczym w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu systemicznym przeznaczonym do zabiegów zapobiegawczych i interwencyjnych w zwalczaniu chorób grzybowych w:

  • amatorskiej uprawie róż i innych roślin ozdobnych
  • roślinach kwitnących
  • krzewach
  • iglakach
  • drzewach  w ogrodzie, szklarni, a także w domu.

Działa natychmiast po zastosowaniu

Środek zwalcza plamistość liści, rdze i mączniaki prawdziwe na roślinach ozdobnych oraz może ograniczać występowanie niektórych chorób na drzewach ozdobnych (m.in antraknozy z zamierania łusek żywotników). Na roślinie działa powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie. Pojedyncze zastosowanie środka może zabezpieczyć roślinę na okres do 21 dni, a w przypadku róż (czarna plamistość i rdza) na okres do 28 dni.

Program 5 zabiegów może zabezpieczać rośliny na okres do 4 miesięcy, a róże (czarna plamistość i rdza) na okres 5 miesięcy.

Saprol jest środkiem działającym natychmiast po zastosowaniu i szczególnie długo , a ze względu na systemiczne właściwości, chroniącym rośliny przed nowymi infekcjami. Środek zawiera dodatek naturalnego oleju roślinnego. Środek wzmacnia wigor roślin i nabłyszcza liście. Saprol zabezpiecza całą roślinę wraz z nowymi odrostami.

Przeciwdziała opadaniu liści róż, które spowodowane jest przez czarną plamistość. Środek bezpieczny dla róż i innych roślin ozdobnych, w tym kwitnących.

Oferowane przez Substral środki grzybobójcze pozwalają na opanowanie choroby grzybowej roślin w dowolnym jej stadium. Dodatkowo wspomagają roślinę, pomagając

jej odzyskać siły oraz przywracając zdrowy wygląd. Cechuje je długi czas działania i skuteczne zapobieganie nawrotom chorób

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie