• Środek Spray na Pająki, Rybiki, Karaczany 750ml Substral (R) Substral

Symbol: SUB PK750

Jedyny produkt gotowy do użytku zarejestrowany przeciwko pająkom. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Natychmiastowy efekt. Na powierzchniach nie przepuszczalnych pozostaje przez kilka miesięcy.

36.06
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 9.99
Poczta Polska odbiór w punktcie 9.99
Poczta Polska Kurier 48 11
Paczkomat 24/7 12.9
Kurier DPD 14.99
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.83 kg
EAN 5904871014836
Zostaw telefon

image

Spray na Pająki, Rybiki i Karaczany 750 ml Substral 

Specjalny preparat zwalczający:image

  • pająki

  • prosionki szorstkie

  • rybiki cukrowe

  • karaczany prusaki

Cechy środka na pająki Substral:

  • gotowy do użycia - produkt w formie sprayu

  • zwalcza pająki, rybiki cukrowe, karaczany i prosionki szorstkie

  • tworzy barierę ochronną

  • do stosowania wewnątrz i na zewnątrz

  • natychmiastowy efekt!

Opis produktu

Zwalcza pająki. Specjalny preparat  zarejestrowany przeciwko pająkom. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Gotowy do użycia produkt w formie sprayu. Natychmiastowy efekt. Roztwór płynny o działaniu kontaktowym, już po 24 godzinach 100% skuteczność. Efekt zwalczania stawonogów jest widoczny już po 1-5 minutach po bezpośrednim zastosowaniu. Dodatkowo tworzy barierę ochronną na opryskiwanej powierzchni, do 12 tygodni od zastosowania.

Jak stosować środek na pająki Substral

Produkt stosować w budynkach bezpośrednio na zwalczane organizmy lub na powierzchnie, po których przemieszczają się owady w celu stworzenia bariery ochronnej. Opryskiwać owady bądź powierzchnie z odległości ok. 25-30 cm. W razie konieczności zabieg można powtórzyć. Opryskiwać do momentu, kiedy powierzchnia stanie się wilgotna, lecz płyn nie zacznie spływać.
Należy unikać wdychania rozpylonej cieczy.
W celu uniknięcia opryskiwania artykułów spożywczych, pasz, zabawek naczyń lub innych przedmiotów użytkowych należy je odpowiednio zabezpieczyć bądź usunąć.
Do czasu wyschnięcia powierzchni (ok. 15 min) należy uniemożliwić kontakt z opryskaną powierzchnią dzieciom, osobom postronnym oraz zwierzętom domowym. Zabiegu nie wykonywać w obecności dzieci, osób postronnych oraz zwierząt domowych. Przed użyciem mocno wstrząsnąć zawartością opakowania.

image

Skład produktu:

Zawartość substancji czynnej: 0,3 g/kg, Deltametryna

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie