• Trawa Odporna na Suszę Trawnik Polski Desert Pro 10kg Trawnik Polski

Symbol: BAR TPDP10 KOM

Mieszanka przeznaczona na tereny suche dzięki zastosowaniu kostrzewy trzcinowej mieszanka jest odporna na susze i wysokie temperatury, ma małe wymagania co do gleby.

320.26
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 5.99
Paczkomat 24/7 5.99
Poczta Polska Kurier 48 5.99
Poczta Polska odbiór w punktcie 5.99
Kurier DPD 5.99
Dostępność Mało
Waga 10 kg
EAN 5904181962117
Zostaw telefon

image

Trawa Trawnik Polski Desert PRO posiada dużą zawartość kostrzewy trzcinowej 65%

  • Kostrzewa trzcinowa — posiada bardzo głęboki system korzeniowy z relatywnie wąską blaszką liściową, dzięki czemu trawa pobiera wodę z większej głębokości. Odmiana idealnie nadaje się na tereny suche, piaszczyste ma małe wymagania co do gleby.

Kupując w naszym sklepie internetowym, masz gwarancję otrzymania oryginalnego produktu od oficjalnego dystrybutora Barenbrug.

image

Charakterystyka Trawy Desert Pro

Mieszanka przeznaczona na tereny suche dzięki zastosowaniu kostrzewy trzcinowej mieszanka jest odporna na susze i wysokie temperatury, ma małe wymagania co do gleby. Nie wymaga intensywnego podlewania oraz posiada bardzo rozbudowany system korzeniowy sięgający na głębokość 60 cm. Posiada trwałą gęstą darń, dużą odporność na deptanie i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu nadaje się na trawniki i boiska na piaszczystym podłożu i inne tereny narażone na niedobór wody. Sprawdza się na trawnikach na działkach i terenach rekreacyjnych, terenach intensywnie użytkowanych. w ogrodach, parkach i zieleńcach, skarpy, wały rzeczne, tereny okresowo zalewane wodą, tereny podmokłe (nadmiernie uwilgotnione). Odmiana przystosowana do warunków klimatycznych Polski.

NAJLEPSZY STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY !!!