• Trutka na Szczury i Myszy Rater Granulat 1kg (R)

Symbol: ABC RAT1000

Bardzo skuteczny środek gryzoniobójczy RATER w formie granulatu do zwalczania myszy i szczurów.

31.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 9.99
Poczta Polska odbiór w punktcie 9.99
Poczta Polska Kurier 48 11
Paczkomat 24/7 12.9
Paczkomaty InPost 13.99
Kurier 14.95
Kurier DPD 14.99
Dostępność Średnia dostępność
Waga 1 kg
EAN 5906981101635
Zostaw telefon

Bardzo skuteczny środek gryzoniobójczy RATER w formie granulatu do zwalczania myszy i szczurów. Gryzonie po przyjęciu dawki preparatu giną bezstresowo z powodu wewnętrznego krwotoku długo po spożyciu (produkt nie prowadzi do zgonu przed upływem 48 godzin, nawet po spożyciu dużej dawki) i daleko od miejsca wyłożenia.

Tym sposobem inne gryzonie nie stają się podejrzliwe i nadal spożywają przynętę aż do całkowitej eksterminacji. Preparat zawiera bromadiolon - w 100% śmiertelny już po jednorazowym spożyciu. Dodatkowo aby zapobiec przypadkowemu połknięciu trutki, w jej składzie znajduje się gorzka substancja - bitrex - niewykrywalna dla gryzoni.

Zastosowanie

Preparat dla użytku profesjonalnego RATER jest przeznaczony do zwalczania myszy domowej (mus musculus), szczura wędrownego (rattus norvegicus) wewnątrz i wokół budynków.

Sposób użycia

Zwalczanie myszy: wykładać w porcjach po 60 g w karmniku deratyzacyjnym umieszczonym co 5 - 10 m.

Zwalczanie szczurów: wykładać 100 gramowe porcje granulatu co 5 - 10 m.

Dozwolone jest jedynie stosowanie produktu w dostępnych w sprzedaży, zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach deratyzacyjnych. Karmiki te powinny być przytwierdzone do podłoża i oznakowane tak, aby było oczywiste, że zawierają produkty gryzoniobójcze.

  • substancja czynna: bromadiolon 0,029 g/kg (0,029%)
  • numer pozwolenia: PL/2014/0144/MR

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. Produkt jest przeznaczony dla użytkowników profesjonalnych.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie