• Zamiatarka Spalinowa Optima 70cm PS 700 MTD MTD

Symbol: W-G MTD 24A-812C678

Zadbana posesja wymaga odpowiedniego urządzenia. Profesjonalna zamiatarka spalinowa MTD OPTIMA PS 700 to nowoczesna maszyna, która w każdej chwili gotowa jest do intensywnej pracy niezależnie od rodzaju powierzchni wymagającej oczyszczenia: drewnianej, brukowanej, ceglanej, cementowej czy asfaltowej.

4175.47
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki Brak
Dostępność Mało
Waga 75 kg
Zostaw telefon

image

SPRZĘT POWYSTAWOWY W PEŁNI SPRAWNY

Zadbana posesja wymaga odpowiedniego urządzenia. Profesjonalna zamiatarka spalinowa MTD OPTIMA PS 700 to nowoczesna maszyna, która w każdej chwili gotowa jest do intensywnej pracy niezależnie od rodzaju powierzchni wymagającej oczyszczenia: drewnianej, brukowanej, ceglanej, cementowej czy asfaltowej. Zamiatarka doskonale nadaje się do usuwania z utwardzonej powierzchni piasku, liści i trawy, ale - co ciekawe - równie efektywnie czyni to z cienką warstwą śniegu. Kiedy zimowe opady będą nieco większe, dzięki użyciu opcjonalnie dostępnego lemiesza, możemy użyć tej maszyny jako pługu do odśnieżania. Na funkcjonalność zamiatarki spalinowej wpływa również możliwość zamontowania opcjonalnego pojemnika zbierającego, do którego bez problemu zostaną zebrane zanieczyszczenia. Tak więc jeśli myślałeś o tym, że zamiatarkę użyjesz jeden czy dwa razy w roku to mamy przyjemność Ciebie wyjątkowo mile zaskoczyć - prezentowana zamiatarka będzie Tobie towarzyszyć przez cały rok.

Silnik

Dzięki innowacyjnym technologiom, wysokowydajny, niezawodny silnik ThorX 65 H cechujący się dużą maksymalną mocą znamionową 4 kW można uruchomić szybko i łatwo o każdej porze roku. Duża pojemność silnika wynosząca aż 208 cm3 zapewnia wystarczającą moc w najtrudniejszych warunkach. Dodatkowo, dzięki technologii OHV z zaworami znajdującymi się u góry, oferuje on niesamowitą sprawność, co widać w większej mocy oraz niższym spalaniu i zużywaniu się. Żeliwna tuleja cylindra gwarantuje wysoką wytrzymałość przez długie lata użytkowania.

Szczotki

Specjalnie zaprojektowany system obrotowej szczotki o średnicy 36 cm i szerokości aż 70 cm pozwala pięciokrotnie skrócić czas sprzątania w porównaniu do pracy tradycyjną miotłą. Tak zaprojektowany zespół roboczy jest idealny do usuwania między innymi: piachu i kurzu, żwiru, skoszonej trawy, liści, ziemi pozostałej po przesadzaniu roślin, a nawet odłamków szkła. Wytrzymała szczotka czyszcząca obracając się, jednocześnie zagarnia, napotykane na drodze, różnego rodzaju zanieczyszczenia. Intensywna praca bez względu na warunki atmosferyczne możliwa jest dzięki najwyższej jakości materiałom, jakie wykorzystano podczas produkcji prezentowane modelu.

Regulacja

Zamiatarka spalinowa MTD OPTIMA PS 700 została wyposażona w funkcję regulacji kąta zamiatania (15° w każdą stronę). Zmiana kąta pracy odbywa się przy użyciu ergonomicznej dźwigni, którą operatotor ma zawsze pod ręką. Ponadto duże opony ze specjalnym bieżnikiem gwarantują perfekcyjną przyczepność maszyny, nawet na nierównym terenie.

Ergonomia

Praca bez wysiłku oraz łatwa obsługa dzięki ergonomicznie wyprofilowanemu uchwytowi. Rękojeść z miękkim uchwytem, za pomocą kilkustopniowej regulacji, można dopasować do wzrostu każdego użytkownika, przez co zamiatanie jest niezwykle wygodne. Jeszcze mniej męcząca będzie praca z użyciem napędu kół.

Koła

Prezentowana zamiatarka posiada 2 duże, gumowe koła napędowe, ułatwiające prowadzenie maszyny w każdych warunkach - przekonaj się o niezwykłej wygodzie pracy przy pomocy napędu z 5 biegami do przodu. Możliwość pracy na dwóch biegach wstecznych ułatwia wydobycie urządzenia w przypadku ugrzęźnięcia.

Dane techniczne

  • waga: 75kg
  • typ silnika: spalinowy, czterosuwowy, górnozaworowy
  • producent silnika: ThorX
  • model silnika: 85 H
  • pojemność silnika: 208 cm3
  • znamionowa moc silnika: 4,0 kW
  • rozrusznik: ręczny
  • ilość biegów: przód 5; tył 2
  • sposób napędu: napęd własny przekazywany na duże gumowe koła

image

Marka: MTD
Zasilane: Silnik spalinowy
Rodzaj silnika: Czterosuwowy, górnozaworowy
Model silnika:  85 H
Pojemność silnika: 208 cm3
Znamionowa moc: 4,0 KW
Rozrusznik:
Ręczny
Ilość biegów:
5 biegów do przodu i 2 biegi do tyłu
Napęd:
Biegi przód/tył
Rączka:
Ergonomiczna
Obudowa:
Stalowa
Waga:
75 kg
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie