• Zraszacz Pistoletowy PULSE 6 IDEAL Cellfast Cellfast

Symbol: CELL 52-029
99.40
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki Brak
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
EAN 5907512608944
Zostaw telefon

image

Zraszacz pistoletowy 6 funkcyjny Cellfast

  • wykonany z metalu i wysokiej jakości tworzyw sztucznych
  • stopniowa regulacja strumienia wody w 6 różnych ustawieniach: prysznicowym mocnym i delikatnym, spiralnym, prostym, mgiełce oraz płaskim
  • jednoręczna regulacja siły strumienia
  • uchwyt o ergonomicznym kształcie zapewnia pewny chwyt i nie wyślizguje się, co podnosi komfort pracy
  • system SAFETOUCH™ zapewnia pewny chwyt i wygodę użytkowania, a także zabezpiecza przed przypadkowymi uszkodzeniami
  • możliwość zablokowania przycisku przy maksymalnej sile strumienia

Regulacja przepływu wody

6 USTAWIEŃ ZRASZANIA

Zraszacz pistoletowy PULSE 6 IDEAL posiada na płynną regulację kształtu strumienia w sześciu ustawieniach: prysznicowy mocny i delikatny, spiralny, prosty, mgiełka oraz płaski. Zamieszczony przycisk na końcu głowicy zraszacza pozwala na jego uruchomienie, regulację siły przepływu wody oraz w celu zapewnienia wygody pracy ciągłej umożliwia blokowanie ustalonego jej strumienia. Dostępne funkcje zraszania pozwalają na dobór odpowiedniego względem wykonywanej pracy.

image

Dopasowany do dłoni użytkownika

KONSTRUKCJA ZRASZACZA

Ergonomiczny uchwyt zraszacza pistoletowego PULSE 6 IDEAL został skonstruowany w taki sposób, aby dopasowany był do dłoni każdego użytkownika i zapewniał komfort pracy. Taka konstrukcja pozwala na długotrwałą pracę w ogrodzie bez zmęczenia. Gwarancją odporności produktu na uszkodzenia jest połączenie metalu i wysokiej jakości tworzyw sztucznych.

Technologia SAFETOUCH

OCHRONA URZĄDZENIA

Zraszacz pistoletowy PULSE 6 IDEAL pokryty został antypoślizgowym materiałem SAFETOUCH, który gwarantuje pewny chwyt i wygodę użytkowania, a także zabezpiecza produkt przed przypadkowymi uszkodzeniami.

Produkt uniwersalny

SYSTEM UNI FIT

Dzięki zastosowaniu systemu UNI FIT zraszacz pistoletowy PULSE 6 IDEAL jest kompatybilnym produktem z innym akcesoriami do nawadniania marki Cellfast, a także innych producentów. Pozwala to tworzyć własne zestawy dopasowane pod indywidualne preferencje i potrzeby.

Marka: Cellfast
Kod produktu: 52-029
Materiały: Tworzywo
Technologiea:
SAFETOUCH
Funkcje:
prysznicowy mocny, delikatny spiralny, prosty, mgiełka, płaski

image

image

image

Grupa Cellfast

Grupa Cellfast jest czołowym polskim producentem węży ogrodniczychnarzędzi, akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i podsufitek w tej części Europy, opartym w 100% na polskim kapitale. Jest zdecydowanym liderem na rynku krajowym i liczącym się eksporterem do wielu krajów Europy i Świata.

Przez lata Grupa zainwestowała znaczne środki w nowoczesny park maszynowy, nowe technologie, a przede wszystkim w kapitał ludzki. Przeprowadzone działania dają nam dzisiaj poczucie bezpieczeństwa i pozwalają z powodzeniem funkcjonować na rynku krajowym i zagranicznym, oferując produkty najwyższej jakości, zachowując przy tym konkurencyjne ceny.

image

Grupa Cellfast dysponuje powierzc