Żel pod prysznic relaks i odprężenie?

Odpowiednio dobrany żel pod prysznic może zdziałać cuda. Prawidłowo dobrany zapach pozwoli nam się zrelaksować i nawet po skończonej kąpieli twój partner lub partnerka będzie czuł/a go gdy przytuli się do Ciebie leżąc wieczorem w łóżku.

W dzisiejszych czasach kiedy każdy z nas jest zabiegany i nie ma na nic czasu, a nasz organizm jest zmęczony po całym dniu intensywnej pracy to  domaga się regeneracji. Zapewnijmy mu to na co zasługuje.

Każdy potrzebuje chwili relaksu, również i Ty, a tym bardziej twoja skóra. Zapewnić możemy go na wiele sposobów, czy to poprzez  zapalenie świeczek zapachowych uwalniających przyjemną woń czy też poprzez słuchanie relaksującej muzyki. To tylko dwa sposoby jakie przedstawiam, ale na pewno każdy zgodzi się ze mną że największą przyjemnością jest kąpiel lub prysznic brana wieczorem przed snem.

zagraniczne żele pod prysznic
Seria żeli Bale pod prysznic - importowane z Niemiec.

Cena a jakość - czy drogie znaczy dobre?

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele różnego rodzaju żeli , płynów pod prysznic  i do kąpieli. Znanych z reklam i tych mniej. Te znane i reklamowane produkty są każdemu doskonale znane, a jednocześnie droższe bo reklama jednak kosztuje i muszą sobie to zwrócić poprzez narzucenie wyższej ceny za dany produkt , ale te mniej już nie koniecznie, a mogą być tak dobre - ba nawet lepsze niż te wypromowane przez celebrytów!. Myślę że się ze mną zgodzicie, bo nie raz zapewnie kupiliście coś z reklamy i nie było aż tak skuteczne tak jak zapewniano nas w reklamie.

Jest w czym wybierać!

Wspomniana duża dostępność  produktów pozwala na szeroki wachlarz możliwości jaki możemy dobrać do naszych oczekiwań. W ofertach sklepów i drogerii możemy wybierać w produktach zaczynając od luksusowych i bezzapachowych poprzez naturalne (miód i mleko)  z olejkami, wyciągiem z roślin – tu pole manewru jest bardzo duże i zależy od gustu kupującego. Większość osób przy wyborze kieruje się kompozycją zapachową. Im silniejsza woń tym lepsza, ale są też osoby, które lubą delikatna woń zapachu  i nie przepadają za intensywnym mocnymi kosmetykami. Czy ty masz już ulubiony zapach?

Skóra sucha czy wrażliwa – dziś to nie problem!

 Jeśli mamy suchą skórę możemy wybrać kosmetyk o działaniu nawilżającym zapewni on jędrność  i nawilżenie zachowując przy tym naturalne pH skóry. Skóra wrażliwa wymaga składu o kompozycji naturalnej o delikatnym działaniu. Zapewnić je mogą żele o naturalnych, zawierające w sobie naturalne składniki. Nie jest to jednak najważniejsze. Dobry żel musi myć wszystkie zanieczyszczenia na naszym ciele, pozbywać się zrogowaciałego naskórka nie niszcząc przy tym  naturalnej bariery pH. Powinien pozostawić  po sobie przyjemny zapach, ale też barierę ochronną odpowiedzialną za utratę wody z komórek jak i przed dostaniem się drobnoustrojów. Ważne jest to by skuteczni e i delikatnie mył nasze ciało jednocześnie dbał o jakość naszego samopoczucia.

Czy znajdzie się coś dla mężczyzn?

Oczywiście że tak. Większość facetów wybiera prostotę i uniwersalność. Dla niech nie są potrzebne żele o skomplikowanym składzie 8 w 1. Dla faceta po ciężkim dniu pracy wystarczy taki, którym jednocześnie umyje włosy  i ciało. Ich skóra jest grubsza o 25% niż kobiet, a także starzeje się o wiele wolniej. Nie wymaga właściwie aż takiej skomplikowanej pielęgnacji  Choć faceci to prymitywna rasa i pochodzą z Marsa to coraz częściej zauważamy tendencje wzrostową mężczyzn dbającą o swój wygląd i ciało. Dla nich także zostały stworzone żele np. mniej znane w niskiej cenie Balea Men Spicy Hemp lub cieszący się uznaniem trochę droższy  L'oreal Men Expert. Więc oni też mogą pobuszować  po szerokiej ofercie  i znaleźć coś dla siebie.

Żel pod prysznic dla mężczyzn Balea MenLoreal men 
Polecane przez wielu mężczyzn produkty serii Balea i L'Oreal

Czy zagraniczne znaczy lepsze?

Któż nie słyszał że produkty są lepsze z zachodu nisz nasze rodzime. Oferowane przez nas kosmetyki z Niemiec, Włoch, Anglii , Francji. Są to produkty o naturalnym składzie, intensywnym zapachu, oryginalnym opakowaniu. Zapewniają regenerację i ochronę naskórka.  Przede wszystkim swoimi właściwościami dają się odprężyć i zrelaksować nam po ciężkim dniu.

Spośród prezentowanych przez nas żeli możesz wypróbować nowe rodzaje zapachów i kompozycji. Warto zainwestować w coś nowego, bo może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Pod poniższym linkiem znajduje się bogata oferta artykułów skierowanych pod kątem prysznica i kąpieli.
https://zoodommy.pl/Zele-pod-prysznic-i-do-kapieli-c3660