• O nas

Witam w naszym sklepie

Dziękujemy, że odwiedziłeś nasz sklep internetowy zoodommy.pl
W naszym bogatym asortymencie znajdziecie Państwo produkty z krajów Europy zachodniej. 
W naszym asortymencie znajdziecie Państwo produkty przeznaczone do pielęgnacji mieszkań jak i ciała. Dostępna chemia gospodarcza jak i kosmetyki sprowadzane są z takich Państw jak Niemcy, Francja, Włochy, Anglia, Hiszpania oraz kraje Beneluksu. Dokładamy wszelkich starań aby były to produkty od sprawdzonych i rzetelnych producentów.

Początkowo byliśmy nastawieni tylko na rynek Niemiecki, ale z czasem poszeżyliśmy zasięg pozyskiwania produktów wraz z oczekiwaniami osób robiących u nas zakupy. Dzięki zwiększonemu asortymentowi, który aktualnie sięga ponad 3000 różnych produktów możemy zaspokoić potrzeby wszystkich klientów.

Chemia gospodarcza zajmuje u nas szczególne miejsce i tu skupiliśmy swoją uwagę zaopartując się w produkty znanych i cenionych marek takich jak: Ariel, Persil, Lenor, Softlan, Vizir. Nie tylko poularne marki znajdziecie w naszym splepie, ale także i te mniej znane przeznaczone dla osób chcących spróbować czegoś nowego.

Kosmetyki oferowane przez nas to doskonały przykład promowania preparatów przeznaczonych dla skóry wrażliwej. Wszelkiego rodzaju kosmetyki dostępne są pod kilkoma kategoriami - zaczynajac od szamponów do włosów, poprzez mydła w płynie, pianki do golenia, żele pod prysznic  itd. Osoby zainteresowane na pewno znajdą coś dla siebie.

Z biegiem czasu wprowadziliśmy do oferty artykuły spożywcze cenione na rynkach zachodnich niedostępnych w polskich marketach. Okazał się strzałem w dziesiątkę bo osoby, które zakupiły słodycze z zachodu wracają by móc skosztować czegoś nowego.

Co prawda na rynku nie istniejemy zbyt długo, ale cały czas się rozwijamy i uczymy. Chcemy, aby klient robiący u nas zakupy był w pełni usatysfakcjonowany ze swojego zakupu. Poszeżamy swoje kontakty dzięki czemu mamy możliwość wprowadzania na rynek coraz to nowszych produktów w atrakcyjnych konkurencyjnych cenach. Posiadamy w swoim dorobku spore grono zadowolonych klientów, którzy wracają do nas.

Serdecznie zapraszamy do owocnych akupów w naszym sklepie.